•  

Олександр Масюк висловив готовність очолити «Батьківщину» на Полтавщині

4620
Олександр Масюк висловив готовність очолити «Батьківщину» на Полтавщині

Олександр Масюк, громадський активіст, голова Полтавської районної організації «УКРОП», готовий очолити фракцію «Батьківщини» в Полтавській обласній раді. 

До такого рішення діяч прийшов після сесії Полтавської районної ради. За його словами, на сесії «Батьківщина» і «Солідарність» намагалися прибрати голову райради, яка не давала тим можливості красти. 

Більше: «Прості люди» купували звільнення голови Полтавської райради

Позиція представників «Батьківщини» на останній сесії Полтавської обласної ради тільки переконала Масюка в неспроможності партії та популізмі окремих її членів:

- Холод (Євгеній Холод, заступник голови Полтавської облради, «Батьківщина») прагне привести всіх своїх до влади. Хоче поміняти начальника лісгоспа. Він дерибанить посади. Я проти цього. Їх (депутатів від «Батьківщини – ред.) треба викидать, - Масюк.

Також читайте: Валерій Головко прокоментував політичні амбіції «Батьківщини»

Олександр зазначає, що за головування «Батьківщиною», вижене попередній склад депутатів і набере нову команду. З-поміж перших кроків на посаді називає боротьбу з хабарництвом і корупціонерами.

Нагадаємо, два місяці тому Олександр Масюк оголосив про те, що не проти очолити «Антикорупційний рух» Міхеїла Саакашвілі в Полтавській області. 

Детальніше: Олександр Масюк готовий очолити «Антикорупційний рух» Саакашвілі в Полтавській області

Коментарі