•  

Олексій Чепурко оцінив роботу полтавських комунальників

2420
Олексій Чепурко оцінив роботу полтавських комунальників

Олексій Чепурко, заступник Полтавського міського голови з питань діяльності виконавчих органів
(питання експлуатації та розвитку міського господарства), оцінив роботу комунальників, розповів про напрямки роботи та напрацювання за місяць своєї роботи на посаді. Посадовець розказав про позитивні зрушення та певні недоліки в галузі. Зазначив, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

- Є певні позитивні зрушення в роботі комунальних служб. Маємо взаєморозуміння з районними радами, депутатським корпусом. Інакше прибираємо центральну частину міста. Наразі роботу комунальників за 5-тибальною шкалою оцінюю на 3-єчку. Існує чітке розуміння проблем і шляхів їхнього вирішення. З часом будемо виходити на кращий результат. Основна проблема – брак фінансування,- сказав Чепурко.

- Починаємо поточний ремонт доріг. Загальна сума виділених коштів складає під 170 млн. гривень. Додатково будуть дотації з обласного та держбюджету. Капітально плануємо відремонтувати вулицю Фрунзе, Тевелєва, Красіна. Інші вулиці – частково.

- Цьогоріч маємо великі плани щодо капітального ремонту дахів. Уже виділено 10 млн. гривень. На наступній сесії міської ради будемо просити в депутатів ще стільки ж. Додатково – на ремонт підвальних приміщень.

- Оголосили й провадимо двомісячник чистоти. Будемо звертатися до полтавців із проханням підтримати різного роду суботники. За місяць роботи можу чітко сказати, що основна проблема Полтави не в поганій якості в прибиранні, а в тому, що багато смітять. 

Коментарі