•  

Олігархи розробили новий план знищення України – голова асоціації фермерів Полтавщини

4510
Олігархи розробили новий план знищення України – голова асоціації фермерів Полтавщини

Про адмінреформу, про продаж землі, про рейдерські захоплення розповідає Голова асоціації фермерів Полтавської області Віктор Галич.

"Знову людям запудрюють мізки. Спочатку у громади забрали землю, податки, повноваження , а потім пропонують об’єднуватись. Просте запитання: а хто очолить новостворені громади? Де взяти спеціалістів? Невже завеземо із-за кордону? Бо у нас останні роки місцеві ради виконували роль статистів. Землями розпоряджався Держкомзем ,фінансами та кадрами призначені адміністрації", – говорить Віктор Галич.

Пояснює, зараз потрібно терміново повернути у власність сільрад землю, податок з доходів громадян , провести місцеві вибори, зробити роботу рад максимально відкритою , надати радам самостійність і тільки після того як громади спробують самостійності пропонувати їм об’єднуватись, вказуючи на плюси і мінуси.

От зараз запущений план по продажу землі. Але це новий план знищення України.

Хто запустив? Наш гарант та уряд? Але чому ж тоді їх підтримують колеги із Оппоблоку. То може це вигідно Кремлю і сценарій продажу землі розробили у Путіна?.

"Останні роки виробництво на селі зростало найшвидшими у світі темпами. Оновлювалась техніка, застосовувались найсучасніші технології.

То чого ж саме зараз запекло почали продавати землю? Бо минулого року земля коштувала в середньому 3 тис. доларів за гектар ,а зараз 1 тисячу "зелених". За що "спасибі" Гонтаревій та Яценюку",– каже Галич.

Говорить, зараз земельку можна скупити за безцінь і або втридорога продати за рік-два, або, що також ймовірно, землею через посередників скупить російський агресор. І не треба буде на Україну іти війною.

І головне: можновладці, олігархи не розуміють душі українця. Вони не читали української класики і не знають, що за клапоть землі в Україні брат на брата з вилами ішов.Для них українська земля - це товар на якому можна зробити добрий ґешефт.

Кажуть, після покупки землі невідомі благодійники будуть вкладати в розвиток сіл мільярди.

Брешуть, ніхто нічого вкладати не буде. Це все казочки для українців.

Якщо тільки розпочнеться продаж землі, розпочнуться міжусобиці, чвари, справжня війна зайде в кожне село. То ж виникає риторичне запитання: а кому це вигідно?

"Вже зараз отримуємо повідомлення про рейдерські захоплення земель,напади на фермерів підпали і перестрілки. Олігархи не розуміють, що ненависть може накопичуватися і одного разу греблю народної ненависті прорве.

Перед повстанням Хмельницького було 7 років замирення. Поляки думали ,що зовсім забрали у холопів волю. Чим скінчилось знають всі",– пояснює Галич.

Говорить, олігархам та їх псарям краще не чіпати українські землі. Інакше їх може чекати доля польського панства під час Хмельниччини.

Коментарі