•  

Омеляна випустили за кордон

110
Омеляна випустили за кордон

Національне антикорупційне бюро України дозволило міністру інфраструктури Володимиру Омеляну виїжджати за межі країни. Міністру не повернули закордонний паспорт, а ділову поїздку він здійснить по дипломатичному. Про це розповів адвокат Олександр Лисак, передає РБК-Україна.

"На виконання рішення суду паспорта були здані детективу. Але потім написали заяву, про те що у Омеляна відрядження. Детектив розглянув заяву і погодив виїзд міністра за межі України. Тому він надав паспорт для виїзду", - повідомив Лисак.

За його словами, у міністра інфраструктури лише два паспорти - для виїзду за кордон і дипломатичний. Закордонний паспорт Омеляна зараз знаходиться в НАБУ.

"Для цього відрядження міністр скористався дипломатичним паспортом. По приїзду цей паспорт потрібно буде знову повернути. А в разі чергового відрядження будемо знову звертатися до НАБУ з такою заявою. Відрядження Володимира Омеляна планується в неділю (16 вересня - ред.), а повернення в Україну - у вівторок, якщо я не помиляюся", - додав Лисак.

За словами Лисака в середу, 19 вересня, відбудеться допит Омеляна в НАБУ. Він також нагадав, що це не перший допит Омеляна у справі. І якщо в 2017 році він проходив як свідок, то тепер розглядається в якості підозрюваного.

Нагадаємо, 13 вересня НАБУ повідомила про підозру міністру інфраструктури України (http://bastion.tv/news/nabu-povidomila-pro-pidozru-ministru-infrastrukturi-ukrayini/), а 14 вересня суд відпустив Омеляна на поруки, але забрав паспорти (http://bastion.tv/news/sud-vidpustiv-omelyana-na-poruki-ale-zabrav-pasporti/).

Посилання на джерело: https://gazeta.ua/articles/politics/_omelyana-v...

Коментарі