•  

ООН вирішила звернути програми надання гуманітарної допомоги для Донбасу

330
ООН вирішила звернути програми надання гуманітарної допомоги для Донбасу

Політолог Кирило Молчанов розповів про намір Організації Об’єднаних Націй (ООН) звернути програми із забезпечення гуманітарною допомогою жителів Донбасу. За його словами, це означає перекладання відповідальності за забезпечення допомогою Донецької та Луганської областей на Україну.

– Дана заява ООН ніяк не вплине на рейтинг влади, так як він і так достатньо низький. Справа у тому, що ООН просто вирішила звернути усі програми з поставок гуманітарної допомоги на непідконтрольні території Донбасу. Не виключаю, що вони роблять такі заяви для перекладання всієї відповідальності на Україну і таким чином зобов’язують її поставляти гуманітарну допомогу на Донбас, – розповів він.

Політолог додав, що Україна не буде здійснювати цих поставок, – повідомляє ГолосUA.

– Україна цим не займалася і не піде на поступки ООН. У законі про реєстрацію Донбасу узаконено статус заморозки конфлікту на довгі роки. Наша влада вирішила жити за принципом, що порятунок потопаючих справа рук самих потопаючих, – додав Молчанов.

Нагадаємо, що раніше повідомлялось про невтішну статистику загрози голоду в регіоні, за якою 26% жителів непідконтрольних уряду територій постали перед загрозою серйозних проблем із забезпеченням продовольством.

Відділ моніторингу 

Коментарі