•  

ООН втратила зв'язок із реальністю?

990
ООН втратила зв'язок із реальністю?

ООН втратила зв'язок із реальним світом, чи це посміховсисько над Україною? 

ООН: 350 родин на Донбасі цього тижня отримають курчат, щоб вижити.

За повідомленням у твітері ООН, цього тижня домогосподарства в Артемівському районі Донецької області та Попаснянському районі Луганської області отримають загалом близько 7 тисяч голів тритижневих курчат, - зазначає Радіо Свобода.

Таку допомогу отримають 350 родин. Додатково кожна така родина отримає 200 кілограмів комбікорму, якого має вистачити на три місяці.

Родини, які вважатимуть за краще залишити курчат для виробництва яєць, можуть очікувати на яйцекладку через п’ять місяців.

ООН серйозно вирішила насміятися з війни на Донбасі та загальної ситуації в Україні?

Організа́ція Об'є́днаних На́цій (ООН) — глобальна міжнародна організація, заснована 24 жовтня1945 на конференції у Сан-Франциско на підставі Хартії Об'єднаних Націй. Декларованою метою діяльності організації є підтримання і зміцнення  миру і міжнародної безпеки та розвиток співробітництва між державами світу.

У статуті ООН чітко прописано, для чого існує зя організаця, які цілі вона переслідує та які завдання ставить перед собою:

1. Підтримувати міжнародний мир і безпеку і з цією метою приймати ефективні колективні заходи для запобігання та усунення загрози миру і придушення актів агресії або інших порушень миру і проводити мирними засобами, у згоді з принципами справедливості і міжнародного права, залагоджування чи розв'язання міжнародних суперечок або ситуацій, які можуть призвести до порушення миру;

2. Розвивати дружні відносини між націями на основі поваги принципу рівноправності і самовизначення народів, а також вживати інших відповідних заходів для зміцнення загального миру;

3. Здійснювати міжнародне співробітництво у вирішенні міжнародних проблем економічного, соціального, культурного і гуманітарного характеру й у заохоченні і розвитку поваги до прав людини і основних свобод для всіх, незалежно від раси, статі, мови і релігії, і

4. Бути центром для узгодження дій націй у досягненні цих загальних цілей.

Розділ 1, Стаття 1 Статуту ООН

За міжнародною угодою – Будапештським меморандумом, після відмови України від ядерної зброї в 1994 році, держави-гаранти (США, Велика Британія, Російська Федерація) надають Україні гарантії суверінітету та безпеки.

Згідно з цим меморандумом, США, РФ і Велика Британія зобов'язалися:

·поважати незалежність, суверенітет та існуючі кордони України;

·утримуватися від загрози силою, її використання проти територіальної цілісності/політичної незалежності України; ніяка їхня зброя ніколи не буде використовуватися проти неї, крім цілейсамооборони або будь-яким іншим чином згідно зі Статутом ООН;

·утримуватись від економічного тиску, спрямованого на те, щоб підкорити своїм власним інтересам здійснення Україною прав, притаманних її суверенітету, отримати будь-які переваги;

·домагатися негайних дій з боку Ради Безпеки ООН з метою надання допомоги Україні, якщо вона стане жертвою акту агресії чи об'єктом погрози агресією з використанням ядерної зброї;

·не застосовувати ядерну зброю проти України, крім випадку нападу на них самих, їхні та підопічні території, збройні сили, їхніх союзників;

·проводити консультації у випадку виникнення ситуації, внаслідок якої постає питання стосовно цих зобов'язань.

В Україні зараз війна, про яку знає весь світ. Третина території нашої держави окуповані зовнішнім агресором – Російською Федерацією, яка за Будапештським меморандумом забов’язувалася поважати цілісність, кордони та суверінітет України, а також гарантувала, що жодна її зброя не буде використовуватися проти України.

І замість того, щоб слідкувати за дотриманням Будапештського меморандуму всіма країнами-гарантами та виконанням свого статуту, ООН дарує 350 сім’ям Донбасу курчат і комбікорм.

Це абсурдно!

Тисячі українських військових та призовників уже загинули від російської агресії. Держава-агресор переступила всі можливі пункти статуту правозахисних оргнізацій, Будапештського меморандуму, а ООН не може виконати покладені на неї обов’язки з підтримання миру та безеки, розв’язання суперечок і військвих конфліктів, які порушують мир і є загрозою для мільйонів жителів України та національних меншин, котрі проживають на її території.

Про яку допомогу курчатами й комбікормом може йти мова, коли весь світ, Україна, а тим паче мешканці Добасу та Луганщини, щодня спостеігають за порушенням усіх міжнародних статутів і норм військовими РФ та її найманцями.

Людям на сході України, які потерпають внаслідок військової агресії РФ, головне мир та спокійне життя, щоб не було руйнувань і жертв.

Допомога міжнародної організації потрібна для врегулювання військового конфлікту та припинення жертв на сході України, що передбачено статутом ООН про підтримку міжнародної безпеки та забезпечення мирного неба над головами всіх людей. 

Ми просимо ООН діяти по відношенню військової агресії з боку Російської Федерації до України, її населення та території відповідно Статуту цієї організації. 

Коментарі