•  

Опалювати Полтаву продовжать газом – «Полтаватеплоенерго»

220
Опалювати Полтаву продовжать газом – «Полтаватеплоенерго»

Будувати котельні на альтернативних видах палива у Полтаві лишається не раціональним, навіть після подорожчання блакитного палива більш ніж вдвічі, вважають на комунальному підприємстві «Полтаватеплоенерго».

Полтавські комунальники вважають газ єдино можливим пальним для обігріву міста.

Володимир Чернявський, генеральний директор «Полтаватеплоенерго» на цифрах взявся доводити, що дорогий газ залишається найдешевшим і відтак безальтернативним:

«У Полтаві, заявив сьогодні, реальними альтернативними видами палива можуть бути тільки деревинна тріска і пелети з неї, та соняшникової лузги. Тисяча кубічних метрів газу заміщається двома тонами деревинних пелетів. Тонна деревинних пелет в цьому сезоні коштує 2400 гривень. Еквівалент газу ще 31 березня коштує 1300, а після підвищення, менше 3 тисяч гривень, а пелети коштують понад 4 тисячі гривень» - твердить Чернявський.

Крім цього, за словами комунальника,вартість будівництва котельні на альтернативних видах палива в п’ять разів перевищує ціну запуску газової котельні.

За словами керівника теплоенергетичного підприємства, в місті продовжать вкладати тільки в модернізацію газового опалення.

Коментарі