•  

«Оперативна» оперативність оперативних служб

5720
«Оперативна» оперативність оперативних служб

Через два тижні, які вже пріє басейн з фекаліями в центрі міста, комунальники врешті вирішили зробити вигляд, наче щось роблять для його ліквідації.

Сьогодні вранці жителі вулиці Ляхова, що страждають від сусідства з небезпечним басейном нечистот, стали свідками першого візиту комунальників на місце аварії.

«Полтававодоканал» прислав асенізаційну машину.

Нагадаємо, екологічне лихо в центрі триває вже Полтави. Котлован розмірами 20 на 100метрів і глибиною 5 метрів був вщент затоплений каналізаційними стоками, внаслідок того, що забудовник надто близько підібрався до сусіднього будинку і пошкодив колектор. Сотні жителів квартир сусідніх багатоповерхівок відтоді страждають від нестерпного смороду і сусідства з заразою.

Два тижні влада міста, комунальники і фірма без діяли, чекаючи доки сотні тон нечистот підуть в землю а рештки випарить сонце.

Утім за цей час епідеміологічно небезпечні стоки встигли глибоко вбратися в ґрунт і стіни, та тепер несуть загрозу здоров’ю кожного, хто перебуває поряд.

Наразі комунальники з забудовникаом, фірмою «Архімета» чекають дощів, які остаточно змиють залишки в землю, щоб потім з’явитися на місці і брехливо заявити про перемогу над лихом. При цьому їх зовсім не бентежить та бактеріологічна загроза, яку відтепер несе цей грунт для людей, що житимуть поряд, і поступово псуватиме їм здоров’я.

Коментарі