•  

Оперативники міської податкової викрили черговий підпільний цех з виробництва фальсифікованої горілки

1100
Оперативники міської податкової викрили черговий підпільний цех  з виробництва фальсифікованої горілки

Протягом року до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомством внесено відомості про вчинення двох кримінальних правопорушень, які передбачають кримінальну відповідальність за незаконне виготовлення, зберігання, збут та транспортування з метою збуту підакцизних товарів.

В січні 2015 року слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Полтавській області за матеріалами оперативного управління Державної податкової інспекції у м. Полтаві до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення за фактом здійснення у 2015 році групою осіб на території Лохвицького району Полтавської області незаконного придбання спирту з метою збуту, зберігання та реалізації алкогольних напоїв, виготовлених з недоброякісної сировини (матеріалів), що становлять загрозу для життя і здоров'я людей.

В ході розслідування кримінального провадження було встановлено, щогромадяни займалися незаконним виготовленням фальсифікованих горілчаних виробів шляхом змішування спирту з водою, розливом виготовленої суміші по пляшкам та її подальшої незаконної реалізації на території Полтавської області.

У травні поточного року працівниками оперативного управління ДПІ у м. Полтаві спільно зі співробітниками ГУ ДФС у Полтавській області за ухвалами слідчого судді проведено обшуки за місцем реєстрації та проживання підпільних фальсифікаторів, де здійснювалося незаконне виготовлення, зберігання з метою збуту та збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв і спирту, а також гаражних приміщень, які використовувалися з цією ж метою. Крім того, було проведено обшуки транспортних засобів зазначених осіб.

В результаті перевірки було описано та вилучено речові докази, що свідчать про протиправну діяльності цих громадян, а саме:

– 4228,7 л рідини із запахом спирту (422,9 дал.) на орієнтовну суму 465,2 тис. грн. та 52,6 л (5,3 дал.) незаконно-виготовлених алкогольних напоїв на орієнтовну суму 4,2 тис. грн. Також вилучено грошові кошти, отримані від проведення незаконної діяльності в сумі вилучено 66 тис. 320 грн. готівкових коштів, 600 євро та 51 доларів США.

Всього вилучено товарів підакцизної групи в кількості 4281,3 л (428,1 дал.) на суму 469,4 тис. грн.

На даний час проводяться слідчо-оперативні заходи. Досудове розслідування кримінального правопорушення здійснюється слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Полтавській області.

Коментарі