•  

Оперативники полтаської міської податкової припинили продаж фальсифікованого алкоголю

990
Оперативники полтаської міської податкової припинили продаж фальсифікованого алкоголю

У червні місяці 2015 року працівниками податкової міліції ДПІ у м. Полтаві було встановлено групу осіб, що здійснювали незаконне виготовлення алкоголю та реалізацію даної продукції на території міста Полтави і Полтавської області. За результатами вжитих заходів до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено інформацію, що кваліфікується за частиною 1 статті 204 Кримінального кодексу України як незаконне виготовлення алкогольних напоїв.

Зразки сировини, з якої злочинці виготовляли алкогольні напої були направлені на експертизу, яка встановила, що дана продукція не відповідає Державним стандартам якості.

Матеріали по даному кримінальному провадженню було направлено на розгляд до Октябрського районного суду м. Полтави. В ході проведення засідання суд постановив визнати винними зазначених громадян у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 28 та частиною 1 статті 204 Кримінального кодексу України. Злодіям призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 37,5 тис. грн. та конфіскації незаконно виготовленої продукції.

Відділ комунікацій

Державної податкової

інспекції у м. Полтаві

Коментарі