•  

Опішнянський музей українського гончарства запрошує в літню школу

660
Опішнянський музей українського гончарства  запрошує в літню школу

Для всіх, хто бажає пізнати гончарство як частину культурної спадщини українців, а також для тих, хто прагне полишити круговерть повсякденності і віддатися творчості, Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному проводить літню АКАДЕМІЮ ГОНЧАРСТВА. 

Школа гончарства покликана дати учасникам основні навички роботи з глиною й уявлення про традиції українського гончарства. Вона має на меті надання практичної допомоги охочим опанувати основи гончарної справи.

Основними завданнями АКАДЕМІЇ є:

• вивчення основ гончарної справи;

• набуття навичок практичної роботи з глиною;

• отримання теоретичних знань з історії і мистецтва художньої кераміки;

• творче спілкування з провідними художниками-керамістами і народними майстрами-гончарями України;

• ознайомлення з колекціями Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному.

До навчання в АКАДЕМІЇ запрошуються всі охочі, віком від 18 років, незалежно від статі, національності, фахової освіти, громадянства, країни постійного мешкання, залюблені в таїну правічного гончарства.

Час проведення АКАДЕМІЇ: 06 – 26 червня 2016 року.

Місце проведення АКАДЕМІЇ: Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному [вул. Партизанська, 102, Опішне, Полтавщина, 38164, Україна; тел. (05353) 42415, 42416, 42417; факс (05353) 42416, 42175; e-mail: opishne-museum@ukr.net].

Для навчання в АКАДЕМІЇ необхідно до 06 травня 2016 року подати Дирекції Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному заповнену заявку.

Зразок заявки та детальні умови участі – на сайті Музею-заповідника: http://opishne-museum.gov.ua/shift2016/akademia2016

Коментарі