•  

Опитування: Більшість сербів - за союз з Росією

110
Опитування: Більшість сербів - за союз з Росією

Проведене в Сербії опитування показало, що серби й надалі більш прихильні до ідеї союзу з Росією, аніж приєднання до ЄС.

Громадяни Сербії, яка є кандидаткою на вступ до ЄС, у переважній більшості виступають за союз з Росією. Це засвідчили результати репрезентативного опитування, які в суботу, 4 липня, оприлюднило місцеве видання "Политика", повідомляє інформагентство dpa. Понад 61 відсоток опитаних висловилися за "союз із Росією". За зближення з ЄС виступили лише 44 відсотки. Респонденти відповідали на кожне запитання окремо, не обираючи одну альтернативу з-поміж двох варіантів.

Наступного тижня канцлерка Анґела Меркель має відвідати Сербію, аби дати "зелене світло" початку переговорів про вступ Сербії до ЄС.

Раніше прем'єр-міністр Сербії Олександр Вучич заявляв, що не може підтримати санкції ЄС проти Росії Країна намагається вступити в Європейський Союз, однак при цьому не хоче відмовлятися від тісних зв'язків з Росією.

Нагадаємо, за результатами іншого дослідження, серби, попри прихильніше ставлення до Росії, хотіли б, щоб їхні діти жили в ЄС.

Коментарі