•  

Опозиціонери спробували взяти під контроль міськраду

660

Сьогодні зранку Олександр Шамота завітав до Полтавської міської ради та хотів потрапити на нове робоче місце до кабінету секретаря міської ради. Проте, як виявилось, у працівників міськради не було дублікату ключа від кабінету. 

Нагадаємо, на сесії міськради 14 вересня депутати проголосували за обрання Олександра Шамоти новим секретарем міськради.

http://bastion.tv/news/perevorot-u-poltavskij-miskij-radi-v-2-vlada-vidijshla-do-opoziciyi/

Згодом очільник полтавського осередку СДП хотів отримати персональну печатку міськради. Але й тут його спіткала невдача. Припустили, що печатка знаходиться у кабінеті секретаря міськради. Тож до адмінбудівлі викликали представників поліції та ДСНС, аби ті силоміць відкрили двері.

Потрапивши до кабінету, Шамота розчарувався втретє — печатку так і не знайшли. Тому заявив, що з цього приводу звертатиметься до правоохоронних органів, і покинув міськраду.

Як стало відомо згодом, цього ранку Шамота встиг побувати і в ОДА, де на апаратній нараді його офіційно представили як секретаря міськради та в.о. міського голови Полтави. Зазначимо, в облдержадміністрації вважають, що зняття Мамая з посади відбулось законним шляхом.

Доки Шамота порядкував у кабінеті, до приміщення міськради зайшов «колишній» мер — Олександр Мамай. На іншому крилі адмінбудівлі він оголосив про спільну прес-конференцію із Іллею Кивою. Подробиці – в наступному матеріалі.

Коментарі