•  

Опубліковано список районів Донбасу, де планується запровадити особливий порядок місцевого самоврядування

110
Опубліковано список районів Донбасу, де планується запровадити особливий порядок місцевого самоврядування

На сайті Верховної Ради у вівторок, 17 березня, оприлюднено додаток до президентського проекту постанови №2374 "Про визначення окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей, в яких запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування".

В додатку міститься перелік найменувань населених пунктів, що належать і не належать до окремих районах Донецької та Луганської областей, де запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування.

Крім населених пунктів, у переліку з 85 найменувань названі залізничні станції, роз'їзди, перехрестя доріг із зазначенням географічних координат. Як сказано в пояснювальній записці до проекту постанови, це визначена Генеральним штабом Збройних сил України лінія з прив'язкою до місцевості, розроблена на підставі Доповнення до Мінського меморандуму від 19 вересня 2014 року.

У преамбулі проекту постанови зазначено, що документ приймається Радою "з метою реалізації Мінського протоколу від 5 вересня 2014 року, Мінського меморандуму від 19 вересня 2014 року і Мінського "Комплексу заходів" від 12 лютого 2015 року, резолюції Ради Безпеки ООН від 17 лютого 2015 №2202, відповідно до статті 1 закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей".

Нагадаємо, 15 березня президент Петро Порошенко зареєстрував у Верховній Раді проект постанови "Про визначенні окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей, в яких запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування".

12 березня РНБО підтримав рішення про визначення меж окремих районів, де запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування відповідно до Закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування на території окремих районів Донецької та Луганської областей" по лінії розмежування, визначеній мінськими домовленостями від 19 вересня 2014 року.

Коментарі