•  

Організатори громадської кампанії «Голосуй чесно! – Обирай гідних» закликали полтавців сумлінно віднестись до виборів

220
Організатори громадської кампанії «Голосуй чесно! – Обирай гідних» закликали полтавців сумлінно віднестись до виборів

Сьогодні, 22 жовтня, у приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації пройшла прес-конференція організаторів громадської кампанії «Голосуй чесно! – Обирай гідних». Представники акції поінформували журналістів та громадськість як проголосувати правильно для самого виборця, а не кандидата.

Такі кампанії проведуть у 12 областях України. Не полишаться поза межами акції райони області, селища та навіть маленькі села. Мета кампанії полягає в тому, щоб поговорити з виборцями, розпитати, що їм саме потрібно від цих виборів і просити прийти громадян проголосувати.

«Основне, що ми ставимо собі за мету – це те, щоб люди подумали, перш ніж віддати свій голос. Зараз великий інформаційний тиск, тому ми хочемо, щоб громадяни серйозно віднеслися до голосування», - пояснив координатор проекту в Полтавській області Олег Овчаренко.

Організаторами кампанії розроблені листівки, у яких пояснюється де проголосувати, як відшукати себе в списках, а також наявні номера телефонів, куди можна звернутися та повідомити про якісь певні правопорушення до та під час виборів.

За словами Овчаренка, активісти акції організували мобільну групу, котра об’їжджає районні центри, села. Учасники цієї групи намагаються вийти в людні міста, такі як ринки, відділення пошти і тому подібне, щоб поспілкуватися із більшою кількістю людей та розповісти їм про процедуру голосування.

Коментарі