•  

Ошукані вкладники банку Жеваго спробують повернути кошти через Полтавську ОДА

2090
Ошукані вкладники банку Жеваго спробують повернути кошти через Полтавську ОДА

Вкладники збанкрутілого банку «Банк» Фінанси та Кредит» за участю «Останнього Бастіону» зустрілися з першим заступником голови Полтавської облдержадміністрації Андрієм Пісоцьким, де попросили чиновника особистого втручання в справу повернення банком Жеваго заощаджень фізичним особам. Присутні обговорили механізми повернення вкладів із залучанням факторингової компанії, про яку розповів Пісоцький. Також подали особисті заяви щодо повернення Жеваго коштів, які вкладники мали в його банку.


Чиновник запевнив, що направить повторне запрошення Костянтинові Жеваго щодо його звітування перед депутатами про ситуацію навколо «Банку «Фінанси та Кредит», яке було проголосоване в сесійній залі обласної ради.

Нагадаємо, що депутати Черкаської обласної ради своїм Рішенням 03.06.2016, №5-26/VIІ — Про звернення депутатів Черкаської обласної ради до Верховної Ради України щодо проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» та Полтавської обласної ради Рішенням № 199 від 11.08.16 — Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Верховної Ради України щодо проекту Закону України Про внесення змін до Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб»звернулись до Верховної Ради України із пропозиціями зміни черговості повернення вкладів фізичним особам.

Повідомляється, що відповіді на це Звернення з ВР ще не надійшло. 

Коментарі