•  

​Ошукані забудовником люди розбили наметове містечко під стінами Полтавської міськради

9990
​Ошукані забудовником люди розбили наметове містечко під стінами Полтавської міськради


Через недбалість і небажання Мамая виділити землю під забудову, люди змушені жити в наметах прямісінько під стінами міської ради. До таких кроків їх змусив забудовник з КП «Полтавабудінвест», який обдурив 80 сімей, не закінчивши будівництву житлового будинку по вулиці Боровиковського 11, в яке люди вклали власні кошти.

«На вулиці Боровиковського у 2008 році розпочалося будівництво. Ми, та ще 79 полтавських родин вклали у майбутні квартири свої гроші. Особисто моя сім’я викупила ще не збудовану квартиру для сина за 157 тисяч гривень. На той час це було майже 31 тисяча доларів. Будівництво зупинили, квартири недобудували, грошей нам ніхто і не повернув», - розповіла одна з обдурених Полтавка.

Що цікаво, люди навіть не просять повернути кошти, які були виділені для забудови, адже вони вже знайшли підрядчика, який згоден розпочати будівництво будинку, але для цього міський голова має виділити землю розміром лише в один гектар в районі першої лікарні.

Як розповів голова ГО «Останній Бастіон» Геннадій Сікалов , за кошти міського бюджету зараз будується 3-4 багатоповерхівки. Можливо міська влада готова саме в цих будинках надати обуреним полтавцям помешкання? Бо міський бюджет – це кошти громади і за ці гроші зараз будуються багатоповерхові будинки. Геннадій Сікалов наголосив на тому, що вже пора ставити питання по-іншому.

«Коли Мамай не захотів робити дороги, «Останній Бастіон» оголосив йому ультиматум. Було попереднє перекриття вулиць міста, зокрема Жовтневої (на три години) . Завтра мешканці будинку на Ляхова 12,а разом з іншими полтавцями перекривають три вулиці: Жовтневу, Лідова і Пушкіна. Я також багато часу витратив і викликав міліцію, коли Мамай зачинявся в кабінеті . Але, коли ми проголосили певну норму, дороги в місті нарешті почали робити. Коли влада бездіяльна, ми зобов’язані її спонукати до дій. Щоб Мамай не ховався, а йшов до нас. Коли місто зупиниться в транспортному колапсі, то це буде та новина, яку почують всі. Якщо міська влада бездіяльна 5 років, то вона приймала участь у вашому ошуканстві. Нормальний та адекватний міський голова не може дозволити таких речей, які з вами трапилися», - пояснив голова «Останнього Бастіону».

Коментарі