•  

Основні соціально-економічні показники Полтави за перше півріччя 2014 року

670
Основні соціально-економічні показники Полтави за перше півріччя 2014 року

Полтава відзвітувала про основні соціально-економічні показники міста в першому півріччі поточного року. Дані розмістила на своєму офіційному сайті Полтавська обласна рада.

З січня по липень 2014 року Полтава реалізувала товарів і послуг на 8,165 мільярда гривень. Середньомісячна заробітна плата полтавця склала 3149 гривень, що вдвічі більше ніж минулоріч. При цьому індекс споживчих цін зріс на 112 процентів. А безробітних і боргів зарплати побільшало. Майже у 3,5 рази більше ніж за аналогічний період минулого року в обласному центрі ввели в експлуатацію житла – майже 30 тисяч квадратних метрів.

Приблизно вдвічі зросли експорт та імпорт товарів, до 123 і 104 мільйонів доларів США відповідно. При цьому позитивний розбіг між ними скоротився. Це означає, що полтавці стали активніше купувати іноземну продукцію, порівняно з продажем власної. Натомість експорт/імпорт послуг навпаки показали зростання позитивного розбігу та збільшились на 123 та 88 процентів до 31 і 10 мільйонів доларів США відповідно. 

Коментарі