•  

«Останній Бастіон» допоміг храму Полтави в рамках проекту для дітей

1540
«Останній Бастіон» допоміг храму Полтави в рамках проекту для дітей

Понад 25 оновлених ігрових майданчиків по місту, у тому числі дитсадок, а тепер ще й храм Іоанна Воїна Мученика – це попередні результати благодійної акції від ГО «Останній Бастіон».

Піску потребують не тільки діти, а й дорослі. «Останній Бастіон» надав повну вантажівку цього будівельного матеріалу зодчим для укріплення основи будинку для христин.

Як зазначає Геннадій Сікалов: «Останній Бастіон» - це, передовсім, просвітницьке об’єднання, мета якого – прокинути в українців самосвідомість через мову, культуру та релігію нашого народу. Тому «Бастіон» намагається тримати руку на пульсі подій і всіляко допомагати талановитій молоді, батькам із дітьми, навчальним закладам і храмам».

Тішить і те, що задля гарних учинків не треба реклами чи піару – це «Останній Бастіон» укотре довів: десятки розвезених машин піску, гойдалки, книжки в школи та подарунки й путівки переможцям змагань і конкурсів, зокрема «Зіркового часу» – і це все без банерів і нав’язливої реклами, накшталт «Совісті» чи «Толоки».


«Останній Бастіон» - це люди з активною позицією, які працюють і отримують результати, змушуючи пасивну владу міста робити бодай щось. «Наша мета, - говорить лідер ГО «Останній Бастіон» Геннадій Сікалов, - створити Полтаву, в якій хочеться жити».

Коментарі