•  

"Останній Бастіон" оприлюнює факти, доки всі їх ховають

1980
"Останній Бастіон" оприлюнює факти, доки всі їх ховають

Користувач мережі Фейсбук, юрист і блогер Станіслав Цись поширює на сторінці Голови Полтавської ОДА Валерія Головка резонансні статті "Останнього Бастіону" про шахрайство першого заступника голови Полтавської РДА Олександра Іваніни.

Усе б нічого, але Станіслав Цись зазначає, що вони мали цю інформацію вже рік тому. Рік! Шахрайство у великих розмірах посадовою особою приховувалося й замовчувалося цілий рік! А зараз, коли інформація таки потрапила до рук "Бастіону", блогер зазначає, що оприлюднювати інформацію стосовно Іваніни вже можна. Отакої! 

Допис Станіслава Цися на сторінці Валерія Головка у Фейсбуці:

"Рукописи не горять"-2. На сайті "Останній Бастіон" продовжують викладати матеріали антикорупційного розслідування Громадської ради. Свого часу ми утримувались від оприлюднення цього звіту, щоб не зашкодити кримінальному провадженню. Тепер же звіт потрапив у руки журналістів Бастіону, які викладають його окремими "порціями". В принципі, зараз уже можна це робити. І знову звертаю увагу Valeriy Golovko, що один з фігурантів розслідування - Олена Винокурова була членом різноманітних конкурсних комісій по виділенню грошей організаціям екс-заступника голови Полтавської РДА, члена Партії регіонів О.Іваніни та керівника відділу сім'ї та молоді Наталії Шкоденко.

УВАГА! Винокурова зараз очолює Полтавський фонд підтримки підприємництва і продовжує розпоряджатися коштами на мільйони гривень! Все це робиться під "кришуванням" вічного в.о голови економічного департаменту Дмитра Орлова. Думаю, що цей тандем бюджетососів Винокурову-Орлова потрібно гнати зі своїх посад, поки вони останню копійку не розікрали.

"Останній Бастіон" ніколи не ховає і не приховує фактів і доказів заради власної вигоди. Щойно ми перевірили інформацію, як одразу дали її до відома читачів. Цими діями ми доводимо, що "Останній Бастіон" - найоб'єктивніший ЗМІ Полтавщини, що працює тільки в інтересах українського народу, а не слідства, чиновників чи уряду. 

Коментарі