•  

«Останній Бастіон» разом із полтавцями змусили Мамая зробити дітям свято

3080
«Останній Бастіон» разом із полтавцями змусили Мамая зробити дітям свято

Сьогодні відзначається День захисту дітей, але Полтава могла стати містом-винятком, у якому про дітей ніхто б не попіклувався.

Мало хто знає, але святкування в Корпусному парку могло не відбутися, якщо б «Останній Бастіон» разом із полтавцями, в прямому розумінні, не змусили міського очільника Олександра Мамая виділити гроші на розваги в День захисту дітей, а також 3 мільйони гривень на оздоровчі путівки для малят.

«Останній Бастіон» та Геннадій Сікалов як лідер об’єднання та полтавець, батько дитини, зазначає:

«Ми змусили Мамая зробити те, що він заборгував місту й дітям, зокрема моїй дитині, за 4 роки свого правління. Увесь цей час Мамай нахабно розкрадав міський бюджет, тому наше завдання тепер – не дати йому втекти з нашими грошима. «Останній Бастіон» разом із полтавцями працює в цьому напрямку: ультиматуму від нашого об’єднання Олександр Федорович злякався й почав з горем навпіл, але все ж робити який-не-який ремонт доріг, тепер ми з полтавцями змусили його зробити дітям свято, - речі, які Мамай мусить робити без примусу, оскільки це його безпосередній обов’язок, а якщо він не справляється і з ним – хай іде з посади, але шлях його лежатиме через вул. Пушкіна, 91, це я особисто обіцяю вам, шановний Олександре Федоровичу, і переконаний, що свідомі полтавці мене підтримають у такому рішенні».

Не лише словами, а й своїми діями впродовж тривалого часу по всьому місту (підтримка творчих і обдарованих дітей, зокрема й учора на "Зірковому часі", ремонт доріг за власний кошт, допомога бійцям АТО, акції протесту та перекриття доріг, що згуртовують сотні людей, облаштування дитячих майданчиків, яке ми робитимемо впродовж всього літа та багато іншого), ми шаленою активністю ГО «Останній Бастіон» та Геннадія Сікалова змусили пасивного Мамая подивитися на наш приклад і наші дії, і хоч щось робити й самому для нашого спільного блага. Разом із полтавцями, тисячами людей, які нас підтримують, ми показуємо, яким можна зробити наше місто й життя в ньому, не чекаючи, доки запродана й корумпована влада зробить це. Нинішня влада, що не визнає історії нашого народу й не володіє державною мовою, ніколи не буде на боці простого народу. Але ГО "Останній Бастіон" і тисячі людей, що нас підтримують - це сила, із якою Мамай та інші рахуються й чиє слово поважають і виконують. Спільними зусиллями ми вже досягли значних усіпіхів, але припиняти не збираємося!

До речі, «Останній Бастіон» постійно наголошує, що про дітей треба піклуватися не тільки 1 червня, як то з-під палки зробив Мамай, а щодня. Тому ми започаткували благодійну акцію «Зробимо щасливим дитинство наших малят разом», взяти участь у якій може кожна сім’я та двір. Акція безстрокова ,отож протягом усього літа й надалі, ГО «Останній Бастіон» буде допомагати полтавцям облаштовувати дитячі майданчики. Тільки разом, спільними діями зможемо зробити наше місто таким, у якому хочеться жити.

Разом переможемо!

Коментарі