•  

«Останній Бастіон» розпочав прибирання, що має відбутися 25 квітня задовго до офіційної дати

2200
«Останній Бастіон» розпочав прибирання, що має відбутися 25 квітня задовго до офіційної дати

«Останній Бастіон» силами активістів громадської спілки взявся облаштувати пляж на території села Вороніне, що під Полтавою.

Прибирання відбулося в рамках всеукраїнської акції-прибирання та ініціативи «Останнього Бастіону» з облаштування комфортної екосистеми Полтави силами самих містян.

Активісти «Останнього Бастіону» прибрали сміття уздовж берега та у прилеглій зеленій зоні, яка городянам давно припала до душі для літнього відпочинку. Учасники прибирання підготували територію, де тепер активістами будуть висаджені молоді дерева. Після цього коштом громадської спілки буде облаштований пляж – уже заплановане завезення чистого річкового піску, який зробить відпочинок полтавців в цьому місці максимально приємним.

Облаштування й прибирання відбулося без пафосу і політизації: без партійних кольорів, піар-флаєрів, біг-бордів і пик політиків на світлинах.

Адже на владу та різнокольорових політиків, як бачимо, розраховувати не доводиться. Ті не в змозі навіть прибрати з-під власного носа басейн з фекаліями, якщо це не несе для них політичних дивідендів і потребує з їх бізнесів додаткових витрат. До права ставати на чолі соціально-розвиненого суспільства цим совковим вождям ще далеко.

«Останній Бастіон» висловлює жаль з приводу того, що окремі полтавські депутати зі звичайного прибирання вулиць свого міста роблять політику. Передуючи своє псевдо-прибирання потужною піар-кампанією, в яку вкладають на порядок більше коштів, аніж у безпосередньо облаштування міста. Нажаль політики, котрі пробиваються таким шляхом до уваги полтавців, це люди того рівня, коли на саджанці витрачається менше, аніж потім на рекламні телевізійні сюжети про те, як вони їх висаджують.

Під час облаштування території та прибирання «Останнього Бастіону» жодне дерево від зеленої «жиденківської» фарби не постраждало.

Коментарі