•  

«Останній Бастіон» спільно з полтавцями готується вітати дітей новими ігровими майданчиками

2200
«Останній Бастіон» спільно з полтавцями готується вітати дітей новими ігровими майданчиками

Ми неодноразово писали про нашу акцію «Зробимо щасливе дитинство наших малят разом». На адресу «Останнього Бастіону» надійшли десятки заявок із усіх куточків Полтави. Ми не оминули увагою жодний двір, вислухали людей. Прохання ті самі: пісок, дошки, гойдалки. Люди дорікають, що ніхто з місцевих чиновників не приділяє уваги питанню дитячих майданчиків. «Толока» Жиденка, яка нібито охопила 540 дворів, не оновила жодної гойдалки чи пісочниці, залишивши по собі пофарбовані в ядучий салатовий колір стовпчики без лавочок і гойдалок, через які діти можуть спіткнутися й зазнати травм.

«Не словом, а ділом», - девіз «Останнього Бастіону», якого він незмінно дотримується. Ми не вважаємо за доцільне піар на нашому майбутньому, наших дітях. За кожною заявкою ми готові відзвітуватися, але найкращий наш звіт – чисті й красиві майданчики, повні піску й дітей, що граються в ньому, а найбільше наше досягнення – власним прикладом показати та довести людям, що тільки нашою спільною працею ми здатні змінити себе, свій дім, двір, місто, суспільство….країну. Найлегше бути скептиком, перекладати все на плечі когось, хто колись, можливо, допоможе. Важче взяти відповідальність на себе. Починаємо із себе!

1 червня разом облаштуємо наші майданчики! Із лопатами, граблями, фарбою, відрами, піском та цементом будемо розчищати, встановлювати, укопувати, цементувати майданчики та гойдалки. Справжнє щастя та краще майбутнє здобувається в праці. То зробимо щасливим дитинство наших малят разом!

ГО «Останній Бастіон» 

Коментарі