•  

«Останній Бастіон» разом із громадою с. Ковалівки відбили Регіоналівських паразитів

16180
«Останній Бастіон» разом із громадою с. Ковалівки відбили Регіоналівських паразитів

Нещодавно на адресу «Останнього Бастіону» надійшли прохання від громади с. Ковалівка Шишацького району бути присутніми на театралізованому дійстві екс-регіоналів, які вирішили загарбати бюджет кількох сіл, створивши з них фейкову територіальну громаду для відмивання мільйонів собі на кишеню.

Дійові особи – реінкарновані регіонали Скочко Віктор Миколайович, який пройшов у депутати полтавської області по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 49 від «Партії регіонів», а за сумісництвом і директор агрофірми ім. Довженка в Яреськах, юрист районної ради с. Шишаків Федір Михайлович (ніхто з пристуніх людей, громади с. Ковалівка не знав прізвища «освіченого» юриста) та колишній голова Шишацької районної ради Білаш В’ячеслав Анатолійович (також Регіонал і цукровий підприємець за сумісництвом).

Питання, що стурбувало жителів Ковалівки та редакцію «Останнього Бастіону» – насильне й незаконне приєднання територіальної громади с. Ковалівки до решти, так само нелегально об’єднаних громад сіл і селищ.

Реінкарновані Регіонали одразу почали маніпулювати свідомістю громади, що прийшла на зібрання, обіцяти їм золоті гори та світле майбутнє вже завтра, але лише після об’єднання територіальної громади Ковалівки з іншими громадами, зокрема з Шишацькою.

У чому ж сіль? Екс-регіонали Скочко, Білаш та інші, прикриваючись юристами, які трактують закон, як їм заманеться, хочуть відібрати в громади право розпоряджатися коштами, які буквально дає їм їхня земля.

Об’єднавши багато громад в одну й поставивши «потрібного» керівника, екс-регіонали зможуть безперешкодно обкрадати бюджети кількох сіл і селищ водночас. Також, від цих реінкарнованих бандитів буде залежати, куди й скільки в рамках об’єднаних громад грошей виділити або не виділити.

Ковалівську школу, наприклад, Скочко й компанія назвали безперспективною, бо в ній навчається 79 учнів, тому, на думку прибулих депутатів, ковалівську школу треба закрити. На питання матерів учнів школи та вчителів-предметників, хто ці чиновники такі, щоб вирішувати долю їхніх дітей і закривати школу, посадовці не відповіли. Як і не відповіли на жодне питання лідера й головного редактора ГО «Останній Бастіон» Геннадія Сікалова, якого громада с.Коваліки запросила на засідання особисто:

Висновок спектаклю, влаштованого екс-регіоналами:

Активність ковалівської громади, знання Конституції «Останнім Бастіоном», промови й питання від Геннадія Сікалова та підтримка юриста й активістки Білоцерківської Римми Миколаївни не дозволили старим паразитам створити фейкову територіальну громаду для відмивання грошей.

«Останній Бастіон» знає закони й права, передбачені Конституцією України. За статтями Конституції (№ 13, 14, 95, 142, 143):

«Бюджетна система України будується на засадах справедливого і неупередженого розподілу суспільного багатства лііж громадянами і територіальними громадами» - витяг зі статті 95 Конституції України.

«Територіальні громади села, селища, міста безпосередньо або через утворені ними органи місцевого самоврядування управляють майном, що є в комунальній власності; затверджують програми соціально-економічного та культурного розвитку і контролюють їх виконання; затверджують бюджети відповідних адміністративно-територіальних одиниць контролюють їх виконання; встановлюють місцеві податки і збори відповідно до закону; забезпечують проведення місцевих референдумів та реалізацію їх результатів; утворюють, реорганізовують та ліквідовують комунальні підприємства, організації і установи, а також здійснюють контроль за їх діяльністю; вирішують інші питання місцевого значення, віднесені законом до їхньої компетенції…» - витяг зі статті 143 Конституції України.

ОТОЖ, ЄДИНИМ ВЛАСНИКОМ МАЙНА ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД Є НАРОД, А НЕ ЗБІГОВИСЬКО ЗАПРОДАНИХ ІЩЕ ЗА ЧАСІВ ЯНУКОВИЧА РЕГІОНАЛІВ, ЯКІ ХОЧУТЬ ВІДМИТИ МІЛЬЙОНИ НА НАСИЛЬНОМУ ОБ’ЄДНАННІ ГРОМАД І КОНТРОЛІ ЗА СПІЛЬНИМ БЮДЖЕТОМ ЦІЄЇ ГРОМАДИ.

«Останній Бастіон» й активна позиція жителів Ковалівки дозволила людям не потрапити до вміло розставленої пастки.

Слід зазначити, що жоден із екс-регіоналів не досидів до кінця засідання, і щойно громада відповіла «НІ» насильному об’єднанню й запудренню мізків, як чиновники з кислими лицями пішли із зали засідань.

І як би, пане Скочко ви особисто, та як би ваші колеги не опиралися співпраці з «Регіонами», факти у вигляді «ДЕТЕКівського» (компанія Ахметова) блокноту на кріслі голови сільради, яка вас покликала, не приховати.

За допомогою «Останнього Бастіону» ще одна громада відстояла свої інтереси й не дала реінкарнуватися загарбницькій владі Януковича. 

Коментарі