•  

«Останній Бастіон» виборює право встановити пам’ятника Мазепі

1100
«Останній Бастіон» виборює право встановити пам’ятника Мазепі

Після сьогоднішнього рішення, ухваленого мером Полтави Олександром Мамаєм стосовно пам’ятника гетьману Івану Мазепі , ГО «Останній Бастіон» вирішив боротися за встановлення пам’ятника до кінця.

У вівторок, 28 квітня об 11 годині в Полтавській ОДА нами організовано прес-конференція оргкомітету в справі встановлення пам’ятника І. Мазепі в Полтаві. Оргкомітет складається з п’яти осіб (Кульчинський М.Г., Владика Федір, Пєтушинська Ю.М., Минак І.О., Янкевич Є.Г.) та є відкритим для входження нових членів. Головою комітету обрано Кульчинського М.Г.

Ми будемо звертатися до міських, районних та всеукраїнських владних структур, а також до громади міста з метою ознайомлення з проблемою та пропонувати шляхи її вирішення, щоби негайно встановити пам’ятник гетьману Іванові Мазепі в Полтаві. Нагадаємо, що пам’ятник уже готовий і наразі припадає пилом у майстерні. Ще в 2007 році активісти та члени ГО «Останній Бастіон» виділили третину від загальної вартості пам’ятника (понад 200 тис. грн.) ТОВ «Просвіті», щоби посприяти у розробці та встановленні пам’ятника в нашому місті.

Від міського голови вимагається щонайменше – винести на розгляд питання про встановлення пам’ятника на порядок денний під час засідання депутатів у міськвиконкомі. Але, на жаль, герой Олександра Мамая Петро І, а Мазепу нинішній мер гетьманом не вважає.

Закликаємо всіх небайдужих і самосвідомих полтавців й українців підтримати нас у справі встановлення пам’ятника І. Мазепі в Полтаві. Хто не пам’ятає свого минулого, приречений не мати майбутнього.

ГО "Останній Бастіон" 

Коментарі