•  

«Останній Бастіон» згуртував понад три сотні людей у протесті проти корупційної влади

4510
«Останній Бастіон» згуртував понад три сотні людей у протесті проти корупційної влади

Сьогодні біля будівлі СБУ ГО «Останній Бастіон» та сотні полтавців перекрили дві вулиці, висловивши протест владі всіх рівнів: Президенту України, Кабміну та передовсім, міському голові О. Мамаю, очільнику облради Петру Вороні, депутату Сірику, прокурору Стрелюку, начальнику міліції Беху та всім іншим запроданцям і корупціонерам.

Міліція хотіла зірвати протест, але виявилася необізнаною в Конституції власної держави, тому під ганебні викрики була змушена знову піти під тінь дерев поблизу скандальної забудови по Ляхова, 12 А. Символічно, що ті, хто покриває нелегальне будівництво, ховаються за деревами й парканами на будмайданчику.

Цього разу людей було не десятки й не сотня. Понад 300 активістів і людей, які прагнуть щось змінити в місті, скинути гнилу й некомпетентну владу на всіх щаблях дійсно, як на тому останньому бастіоні, відстоювали свої законні права. Під час акції багато водіїв та перехожих долучалися до події, поділяючи нашу мету. «Борітеся – поборете!», - заповідав нам Великий Кобзар. «Просто гріх бути рабами на своїй землі», - каже «Останній Бастіон». Пам’ятаймо, що рабів до раю не пускають, а наша влада те й робить, що прищеплює нам філософію рабів та робить повторення Голодомору 1932-1933 років.

«Останній Бастіон» спирається на свою віру, мову та культуру. Не дамо владі чинити геноцид над українським народом!! Закликаємо всіх самосвідомих і небайдужих полтавців підтримати нас у наступній акції за 2 тижня. Разом переможемо!

Із повагою та вірою в перемогу,

Геннадій Сікалов, лідер ГО «Останній Бастіон»

Коментарі