•  

Отримали ще кілька заявок на пісочниці!

2860
Отримали ще кілька заявок на пісочниці!

«Останній Бастіон» сьогодні зустрівся з черговими мешканцями полтавських будинків, які колективно подали заявки на участь у благодійній акції «Зробимо щасливе дитинство нашим дітям разом».

Люди дорікають на ті самі проблеми: на кілька будинків жодного ігрового майданчика. Скільки вони не оббивали кабінети чиновників, чують з того боку лише обіцянки, мовляв, буде кампанія кандидата, зробимо все. Але пісочниць як не було, так і немає.

Навколо координаторів від «Бастіону» та людей, які зібралися задля обговорення проекту бігають десятки дітлахів. Гратися їм і справді ніде. Бавляться на асфальті поблизу двору. Батьки замість відпочивати й спостерігати за дітьми, напружено дивляться, щоби не проґавити автівку й вчасно прибрати з проїзної частини двору свою дитину.

ГО «Останній Бастіон» переймається проблемою батьків цілого міста. Нам не байдуже, де і як бавляться наші діти! Майже у всіх членів об’єднання теж є діти, які позбавлені належних ігрових майданчиків.

Пропонуємо не чекати передвиборчих подачок від кандидатів або чергових «толок», які зроблять вигляд ідеального життя на прикладі одного двору й піаритимуть його протягом року на всю Полтаву.

Ми організували благодійну акцію до 1 червня, Дня захисту дітей. «Зробимо щасливе дитинство нашим дітям разом» - це проект, який «Останній Бастіон» реалізовує разом із мешканцями нашого міста, батьками, чиїм дітям немає де гратися та просто небайдужими полтавцями.

Ми отримали й зарахували вже понад 10 заявок від різних дворів, хоча наша акція тільки почалася. Ми бачимо проблему, пропонуємо, як її вирішити. Разом ми зробимо все. Наші діти отримають місце для ігор, а батьки – можливість спокійно й по-сімейному відпочити після роботи.

Тож, чекаємо нових заявок!

Координатор благодійної акції «Зробимо щасливе дитинство нашим дітям разом»

Сергій Нагорний

(Подати заявку на участь у проекті ви можете за телефоном:

095-24-699-18 та 063-558-1-588).

Разом зробимо дитинство наших дітей яскравим, повноцінним і щасливим!

Коментарі