•  

​Паління шкідливе для здоров'я: дав прикурити і відправився до лікарні

550
​Паління шкідливе для здоров'я: дав прикурити і відправився до лікарні


У Лубнах, за кількасот метрів від зупинки громадського транспорту, зловмисник побив випадкового перехожого та заволодів його особистими речами.

Як повідомляють у слідчому відділі Лубенського міськвідділу, напад на випадкового перехожого здійснив 23-річний містянин. Відомо, що перед скоєнням злочину зловмисник відпочивав у кафе, неподалік від зупинки громадського транспорту, звідки о 19-тій годині 31-річний потерпілий прямував додому.

Прохання прикурити, з яким захмелілий чоловік звернувся до жертви, він раптом змінив на вимогу – віддати гроші – і застосував силу. Внаслідок розбійного нападу потерпілий отримав черепно-мозкову травму, струс головного мозку, а також забої.

За останньою інформацією, потерпілий перебуває на лікуванні в неврологічному відділенні Лубенської центральної міської лікарні. Підозрюваного взято під варту.

За фактом розбійного нападу відкрито кримінальне провадження (частина 1 статті 187 КК України). За даний вид кримінального правопорушення передбачено від трьох до семи років позбавлення волі.

Коментарі