•  

Пам’ятаємо. Пишаємось. Переможемо – Україна запустила вірусні ролики до 8-9 травня

660
Пам’ятаємо. Пишаємось. Переможемо – Україна запустила вірусні ролики до 8-9 травня

В Києві зняли соціальну рекламу до Дня перемоги для ветеранів та їх онуків.

На замовлення групи «Інформаційне Спротив», за сприяння Національної гвардії України і Національного військово-історичного музею України креативне агентство TABASCO створило пакет соціальних роликів в рамках інформкампанії до 9 травня.

За словами координатора групи «ІС» Дмитра Тимчука «цей проект націлений на те, щоб зупинити хвилю пропаганди і спекуляцій з приводу святкування Дня Перемоги, ветеранів та нагород Другої світової війни. Соціальні рекламні ролики розповідають історію двох поколінь, які знаходять спільну мову, незважаючи на бурхливий конфлікт. У центрі оповідання - ветерани, яким дзвонять їхні онуки, солдат української армії та медсестра з військового госпіталю. Діалоги набагато краще, ніж політична риторика, кажуть про справжнє ставлення сучасних «бандерівців», як іменує нас російська пропаганда, до пам'яті наших дідів, які зупинили фашизм. Їх подвиг ми цінуємо і ніколи не забудемо».

«Ми звертаємося до Міністерства інформаційної політики з проханням організувати широке поширення цих роликів і розраховуємо на підтримку. Ми вдячні тим українським телеканалам, які вже погодилися їх продемонструвати. Це дійсно важливо для країни »- підкреслив Дмитро Тимчук.

Незважаючи на жорсткий графік, у проекті погодився брати участь і приділив йому максимум уваги режисер міжнародного рівня - Елі Свердлов (Ізраїль). "За довгі роки роботи я багато разів співпрацював з Україною і відчуваю сильну зв'язок з її людьми. Українці весь час знаходяться в пошуку справедливості. Наші фільми розповідають про різних поколіннях і їх боротьбі за свободу, яка передається від батьків до дітей, від дідів до онуків. Як ізраїльтянин, я дуже добре розумію і цю та історію, і цю пристрасть ».

Партнером Елі Свердлова на проекті став першокласний український оператор Дмитро Яшенков.

Ані секунди не вагаючись, підтвердили свою участь у зйомках зірки вітчизняного кіно. Роль діда-льотчика виконує легендарний актор, народний артист України Володимир Дмитрович Талашко («В бій ідуть одні старики», «Капітан Немо» і багато інших кінофільми). Роль бабусі-ветерана зіграла заслужена артистка України Ніна Василівна Антонова. Образи молодих героїв втілили найталановитіші молоді артисти - Ярослав Кучеренко та Тетяна Храпач.

Креативний директор TABASCO Олександр Смирнов: «По-англійськи« соціальна реклама »звучить як« public awareness »(дослівно - інформування громадськості). Цей термін більш точно передає те, чим повинні займатися соціальні комунікації, а саме формувати в суспільстві знання того, що добре, а що - погано. Поздоровляти ветеранів з їх святом - добре, зберігати сімейні традиції - добре. Знаходити слова, які допомагають двом абсолютно різним поколінням українців зрозуміти один одного і стояти за майбутнє єдиної України разом - не тільки добре, але й необхідно ».

Даний проект реалізований без фінансування з держбюджету. TABASCO і Limelite Studio - українські компанії, які забезпечили весь процес власним рахунком.

Генеральний продюсер Limelite Studio Володимир Яценко: «Комерційна вартість цієї рекламної кампанії - 2-2.5 мільйонів гривень, не рахуючи гонорарів зірок. 2 знімальних дні, 4 локації, кіношний грим тощо. Однак зараз не час виставляти державі рахунку. Я радий, що в нашій країні стільки патріотів, готових робити все, щоб Україна перемогла. Вся група відмовилася від оплати праці, ми понесли тільки прямі витрати».

Коментарі