•  

Пам’ятник Небесній Сотні в Полтаві – думки жителів міста

3520
Пам’ятник Небесній Сотні в Полтаві – думки жителів міста

Сьогодні о 13 годині в Корпусному парку відбулося обговорення стосовно встановлення пам’ятника загиблим на Майдані більше року тому. Залучитися до події могли всі охочі.

Нагадаємо, що полтавська обласна рада ще наприкінці 2014 року ухвалила розпорядження, згідно з яким буде проведений конкурс на кращий проект пам’ятника Небесній Сотні, проте досі журі не обрало гідної пропозиції. Наразі, наскільки стало відомо, конкурс проектів проходить у закритій формі, тому небайдужі полтавці вирішили не бути осторонь, а зібратися разом і висловити свою позицію та донести її до управління містобудування й архітектури та управління культури ОДА.

Журналістське опитування підтвердило, що переважна більшість полтавців не вважає доречним встановлення пам’ятника Небесній Сотні в місті, тим паче у такий час, коли бюджет країни та Полтави перебуває далеко не в кращому стані. Загалом містяни, які давали інтерв’ю, не підтримали ідею спорудження пам’ятника.

Тож, якщо керівництво проекту прислуховується до думки громади, їм слід переглянути свою ідею, чи, принаймні, вийти на діалог із громадою.

Сергій Нагорний

Коментарі