•  

«Партія Надпростих людей» спростила вимоги до партійців

1980
«Партія Надпростих людей» спростила вимоги до партійців

«Партію простих людей» на чолі зі Сергієм Капліним очікує перекваліфікація. Через низький рівень освіченості більшості членів, партія невдовзі змінить назву на «Партію Надпростих людей». Таке рішення було ухвалено після постів у Фейсбуці Олександра Шамоти, депутата Полтавської міської ради від «Партії простих людей».

Поряд зі своїми селфі, політик викладає коментарі простим текстом із помилками.

Зрозуміло, що це помилки в тексті – ознака професійної придатності й вимога партії. Прості люди мусять писати просто! Якомога простіше!

Цю тезу сповідує Сергій Каплін, лідер партії «Надпростих людей». Політик показав максимально спрощений хід думок. Там, де Каплін не знайшов відповідника в українській мові, він уживає нецензурний вислів.

У Полтаві вже знайшлися охочі вступити до «Партії Надпростих людей». Окремі представники полтавської міської ради та їхні так звані заступники вже почали копіювати стиль партії.


Цілком вірогідно, що «Партія Надростих людей» незабаром поповниться Сергієм Чередніченком і його так званим заступником Ігорем Педиком-Головатим.

Нагадаємо, Ігор Педик-Головатий, недавно заявив одному з полтавських інтернет-видань про припинення Чередніченком депутатської діяльності від партії «БПП» Солдіарність».

Зазначимо, Полтавська обласна клінічна психіатрична лікарня імені О.Ф. Мальцева вже діагностувала шизофренію у Сергія Чередніченка. Та для потрапляння в «Партію Надпростих людей» тільки цього замало. Чередніченко вже пройшов іспит з вибивання дверей міському голові Полтави. Тепер на кандидата в партію очікує випробування у вигляді п’ятихвилинного прибирання снігових заметів. 

Коментарі