•  

Патріарх Філарет нагородив 10-річну полтавку-волонтера

550
Патріарх Філарет нагородив 10-річну полтавку-волонтера

10-річна полтавка-волонтер Еліза Рудько отримала нагороду «За жертовність і любов до України» від Патріарха Філарета.

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з членами«Полтавського батальйону небайдужих» і вручив медалі «За жертовність і любов до України».

Центром для збору пожертв та гуманітарної допомоги волонтерського батальйону став Успенський собор у Полтаві.

«Наша церква об'єднала навколо себе патріотів, які не могли бути пасивними глядачами тих подій, які відбуваються в Україні», - зазначив архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір, який і є неформальним лідером волонтерської організації.

Наймолодша з нагороджених Святішим Патріархом Філаретом волонтерів - 10-річна Еліза Рудько, яка разом з мамою Наталею вже майже рік готує сухі суміші борщів, супів і каш для наших бійців.

Нагороджуючи волонтерів та меценатів, Святійший Патріарх Філарет зазначив: «Ось такі у нас люди, така України. Тому український народ не перемогти! ».

Неформальне співтовариство громадських активістів та прихожан вже рік активно допомагають військовим. Об'єднання назбирало близько 4 мільйонів гривень і спорядив на Донбас більше 300 тонн гуманітарних вантажів. Крім цього, дівчата і жінки в'яжуть шкарпетки, готують продуктові передачі на фронт, шиють маскхалати.

Коментарі