•  

Передвиборча кампанія Матковського орієнтована на маразм

4730
Передвиборча кампанія Матковського орієнтована на маразм

Брехня й маразм супроводжує особу Андрія Матковського звідусюди, вона стала його невід'ємною частиною, тінню. 

1) Учора інтернет-видання "Полтавщина" продалася, засвідчивши, що їй вона як об'єктивний ЗМІ більше не існує. У проплаченій статті про вчорашній брифінг Матковського, "Полтавщина" нарахувала присутніми в Корпусному парку 30 000 людей! Хоча було не більше 30. 2) Лише послухайте ці обіцянки "Половинки" в передвибрчому екстазі чи то агонії. Хто б що з проплачених Матковським пенсіонерів не спитав чи не попросив, Андрій Всеволодович запевняє, щойно стане міським очільником, одразу ж задовольнить усіх! Роздасть нероздане, (це треба розуміти як украде ще не вкрадене ним і Мамаєм).

3) Фінал і жирна крапка маразму від матковських бабусь. Жіночка запевняє, що Матковський іде на Президента! Цитата дослівно: "Ждемо, щоб він (Матковський) ето самое, поступив на пост Президента!" 

Це ж як треба було промити мізки стареньким...

Дивлячись за передвиборчою кампанією Мамая і Матковського, ми розуміємо, на яку мету йдуть вкрадені в собак і з відмиті на комунальній власності міста гроші. Сашко "Солоденький" і Андрюша "Половинка", підкуповуючи літніх людей цукром й аптечками, орієнтуються не на свідомий вибір стареньких, а на їхній маразм. Бо хто при здоровому глузді проголосує за Матковського, Мамая, Жиденка, Бублика, прирікши Полтаву ще на 5 років животіння й злиднів? Ніхто.

Люди, засліплені обіцянками, уже вірять, що Матковський стане Президентом. І розкраде не тільки всю Полтаву, а й усю Україну! А всім пенсіонерам дасть 2 чи навіть 3 аптечки!

Шкода, що цукор і медпрепарати не вилікують електорат "Солоденького" та "Половинки" від маразму, а Мамая і Матковського від брехні й звички красти.  

Коментарі