•  

​Передвиборчий напівмарафон по колу

1210
​Передвиборчий напівмарафон по колу

УВАГА!!! 6 вересня прийди на передвиборчий забіг за галушками! 

Спортсменам пропонуються на вибір декілька трас. Перша з них протяжністю 3 км починається на вул. Жовтневій (Цукор-квас-совість), потім проходить через вул. Фрунзе та повертається до вихідної точки (Цукор-квас-совість). Забіг на трикілометровій дистанції буде благодійним (хм…благодійність і політика?). Кошти, зібрані під час забігу (гроші будуть збирати прямо на бігу? - цікава практика), будуть передані для вирішення однієї з найбільш значних проблем у галузі охорони здоров’я, яку найближчим часом визначить міська влада Полтави. Нехай спершу міська влада зверне увагу на лікарів, що за наказом керівництва перероблювали журнали хвороби у справі скалічення Альбінки Гохалтер, а потім вирішить, на які ж значні проблеми витрачати гроші.

Організатор забігу – компанія "Нова Пошта" (пересіли з автівок на дешевший вид пересування. Скоро кур’єри НП будуть у кросівках).

Другий маршрут завдовжки 10 км охоплюватиме також вулицю Фрунзе, а потім доповниться пробігом по Першотравневому проспекту до Соборного майдану з поверненням на вулицю Жовтневу (Цукор-квас-совість) .

Нарешті, найтриваліший забіг на 21,0975 км пройде за тим самим маршрутом, що й десятикілометровий, але цього разу учасникам доведеться зробити два кола (двічі попити квасу з цукром).

Крім цього, у ролі бігунів зможуть побути й діти, яким організатори запропонують дві траси протяжністю 300 м і 1 км (і морозиво від пана Організатора «Нова – інкогніто»).

Учасники Напівмарафону зможуть не просто випробувати себе і допомогти іншим (чим? своїм випробуванням?), але й насолодитися видами одного з найстаріших міст України (а без цього забігу насолодитися містом ніяк не можна). Мальовничі маршрути проходитимуть повз пам’ятник захисникам Полтави, парк "Перемога" (роздербанений Андрієм «Половинкою»), Національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, краєзнавчий музей, Спаську церкву, Свято-Успенський кафедральний собор, Петровський парк, літературно-меморіальний музей Івана Котляревського.

Під час заходу на учасників та гостей чекає насичена розважальна програма, а родзинкою Напівмарафону стануть неповторні полтавські галушки!

Стоп, іще раз – «…родзинкою Напівмарафону стануть неповторні полтавські галушки». Що це??? Спортсменів під час забігу частуватимуть не енергетичними батончиками й вітамінною сумішшю, а нашими добрими жирними галушками! Оце так новина від Кола і поштарів. Допінг по-полтавськи, інакше не назвеш. Нова практика підтримки сил марафонців, олімпійський комітет, ще не дійшов до такого рівня.

Отож, підсумовуючи агітацію на забіг із галушками: Для здоров’я потрібно бігати щодня, як і милуватися ніхто не забороняє без поквапу. Нащо робити піар одному з кандидатів (складна загадка, хто ж ним виявиться) і нащо приплітати до забігу Нову Пошту. «Нова…» – асоціація із жиденківською організацію на лице. А пошта – це, мабуть, для швидкості доставки галушок кожному з учасників.


Тож чи варто вестися на організований забіг місцями політичої «слави»/ганьби полтавських кандидатів на посаду міського очільника? Пересічний полтавець може й не витримати такого навантаження. Усі клюють на галушки, але щоб отримати порцію поживи, доведеться добряче попотіти – 21 км, як не як бігти. Пенсіонерам легше – для тих траса на 3 км є. І маршрут вибудуваний через газ-квас «Совісті».

Чому нас закликають бігати, коли й куди це зручно комусь?

Позиція «Останнього Бастіону» така: Хочеш бігати, взувай кросівки й біжи! Хочеш їсти галушки, приготуй і поїш. Нащо суміщати дві непоєднувані речі? Хочеш допомогти нашій медицині, звернися до постраждалих унаслідок лікарського недбальства чи хворих, що потребують грошей на операцію і допоможи.

Нащо вестися на передвиборні агітації за когось «Нового»? 

Коментарі