•  

Перекладач-шпигун працював у адміністрації Януковича та успішно пройшов люстраційну перевірку

550
Перекладач-шпигун працював у адміністрації Януковича та успішно пройшов люстраційну перевірку

У соцмережах Єжов обурювався поваленням пам’ятника Леніну.

"Щур в окулярах" - так керівник департаменту розвідки СБУ Олексій Петров відгукнувся про затриманого за підозрою в шпигунстві Станіслава Єжова, йдеться у ТСН.12:00.

Єжов встиг попрацювати в адміністрації екс-президента Віктора Януковича. А після втечі колишнього очільника держави, люстраційну перевірку пройшов успішно.

У Мережі з’явилися фото особистих сторінок Єжова у соціальних мережах. У дописах, що поширював затриманий, він жалівся на повалення пам’ятника Леніну у Києві. Називав це фашизмом і не раз ностальгував за радянським минулим.

Згідно з електронною декларацією Єжова, його дружина є громадянкою Росії. Родина має квартиру в Києві. А також вклади у "Сбербанку".

Нагадаємо, СБУ затримала чиновника Кабміну, який шпигував на користь Росії особистий перекладач Володимира Гройсмана, за даними слідства, крав важливі документи, підслуховував розмови, вивідував інформацію у колег і передавав своїм кураторам до Росії. Росіяни, як твердять слідчі, завербували Єжова під час його тривалого закордонного відрядження. Перекладач супроводжував Гройсмана під час важливих перемовин з іноземцями. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман подякував Службі безпеки Україні за затримання шпигуна.

Коментарі