•  

Переселенцям із Миргородщини надіслала гуманітарку міжнародна організація Китайського Червоного Хреста

220
Переселенцям із Миргородщини надіслала гуманітарку міжнародна організація Китайського Червоного Хреста

 У Миргороді розпочався сьомий  благодійний проект по допомозі переселенцям із зони АТО. Черговий транш гуманітарної допомоги надала благодійна міжнародна організація Червоного Хреста Китаю. Гуманітарну допомогу видають у центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, передає Миргородська міськрада.

 

За словами спеціаліста центру Вікторії Максимової, до  Миргорода продовжують приїжджати сім'ї  зі східних областей України. Серед них чимало багатодітних родин, одиноких матерів з дітьми, сімей, де є діти чи дорослі з обмеженими можливостями. Саме таким сім'ям МЦССДМ надає допомогу в першу чергу. Для цього Центр налагоджує стосунки з неурядовими організаціями та фондами. У рамках такої співпраці починає свою дію сьомий проект, який проходиться за підтримки і партнерства Китайського Червоного Хреста.

 

Як повідомила голова Миргородської міськрайонної організації Червоного Хреста Олена Мальцева, з цієї благодійної програми донори визначили категорії громадян, які мають право отримати допомогу. Це інваліди, багатодітні та неповні сім'ї, вагітні жінки, діти-сироти, люди похилого віку та інші незахищені категорії громадян, які прибули з прифронтових зон. Ці люди залишилися ні з чим і потребують допомоги. У набори входять посуд, миючі засоби, сухі суміші для приготування їжі, памперси та грошові сертифікати.

Коментарі