•  

Перестарались: російські ЗМІ намалювали посмішку Кім Чен Ину на спільному фото з Лавровим

660

Нещодавно міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров завершив офіційний візит до КНДР. Під час демонстрації сюжетів, пов’язаних з візитом, російський федеральний телеканал вирішив “домалювати” посмішку на обличчя північнокорейського лідера.

Про це повідомляє УНН з посиланням на телеефір та користувачів соцмереж.

Російський федеральний телеканал “Россия”, відомий пропагандистськими матеріалами на усі сучасні політичні теми, зокрема й стосовно України, вирішив здійснити корекцію офіційного фото зустрічі північнокорейського лідера Кім Чен Ина та голови дипломатії Росії Сергія Лаврова, домалювавши першому посмішку.

Сама ж зустріч лідера КНДР з главою МЗС Росії носила закритий характер. Однак вони висловилися за низкою аспектів під камери. Так, Кім Чен Ин зазначив, що візит Лаврова до Пхеньяну проходить “в дуже знаменний період, коли ситуація навколо Корейського півострова повертається в бік переговорів”. “Завжди готові до глибокого обміну думками з Росією з цих питань, націлені ще більше поглиблювати наше тісне співробітництво”, — сказав він.

У свою чергу Лавров передав Кім Чен Ину від президента РФ Володимира Путіна “найтепліші вітання і найкращі побажання в починаннях, ініційованих на Корейському півострові”. Міністр звернув увагу, що в Москві позитивно оцінили декларацію, підписану главами КНДР і Південної Кореї. “Чи готові всіляко сприяти її реалізації, тим більше що там згадані тристоронні проекти за участю Росії”, — додав глава російського дипвідомства.

Коментарі