•  

Переважна більшість українців економить. У ТОПі списку їжа, одяг і відпустки – дослідження

990
Переважна більшість українців економить. У ТОПі списку їжа, одяг і відпустки – дослідження

86% громадян України так чи інакше економлять свій сімейний бюджет. Тоді як 4% стверджують, що взагалі ні на чому не економлять, а ще близько 10% опитаних не змогли відповісти на питання щодо економії сімейного бюджету. Про це йдеться в результатах досліджень, проведеними Research&Branding Group у червні 2017 року.

Так опитування показало, що найбільше люди економлять на одязі та взутті — 53%. Далі розташувались продукти харчування — 52%. А найменше громадяни економлять на освіті — 12%. Для порівняння 34% українців економлять на медикаментах. Мешканці великих обласних центрів часто економлять на відпустках — 57%, розвагах — 54%, нерухомості —34%, побутовій техніці — 39%, та предметах розкоші — 32%, а мешканці сільської місцевості більше економлять на комунальних послугах — 42%, медичному обслуговуванні — 39%, та зв’язку —27%.

Похибка у дослідженнях може бути через різницю у рівні доходів громадян та рівні їх освіченості. До економії найбільш схильні соціально слабозахищені верстви населення. Через вибірковий характер дослідження частина пунктів має близькі за значенням показники. Також різниця у результатах пов’язана з віком респондентів та територією їх проживання, повідомляють в аналітичному центрі.

Відділ моніторингу

Коментарі