•  

Свіжі горіхи для мілі у "Велмарті"

11550
Свіжі горіхи для мілі у "Велмарті"

Обурені покупці гіпермаркету «Велмарт» надали журналістам «Останнього Бастіону» світлини, на яких можна було бачити міль у продуктах харчування (у суміші горіхів) із датою запакування 24.08. 2015 року:


Щоб дізнатися, чи не є витівкою фотошоперів факт мілі у продуктах, ми пішли на перевірку до «Велмарту».

Цікаво, що товар суміш горіхів і далі стоїть на прилавку, але жодної пачки за 24.08.2015 немає. У тих пачках, що були наявні у момент перевірки на прилавку мілі не виявилося:

До відома громадян: Закони України «Про друковані ЗМІ», «Про телебачення і радіомовлення», «Про інформацію» – одностайні в тому, що журналіст має право знімати, записувати, фіксувати інформацію технічними засобами. Проте охорона й обслуговуючий персонал були категоричні, що фіксувати інформацію технічними засобами у «Велмарті» не можна й покликали адміністратора та керівника гіпермаркету.

До нашої із адміністратором розмови долучився Бешта Мирослав, який скаржився на грубе поводження обслуговуючого персоналу «Велмарту» по відношенні до себе.

Після розмови з адміністрацією, жодної суміші горіхів на полиці вже взагалі не було. То чого боятися, коли совість чиста?

Мабуть, про всяк випадок. Керівник магазину пообіцяв розібратися зі ситуацією. Як нашої, так і пана Мирослава, який приїхав до Полтави зі Львова і зазначив, що ніде більше не бачив такого ставлення до людей, яких гіпермаркет і робочий персонал має обслуговувати. 

Коментарі