•  

Перевізники почали покидати ринок і різати транспортні засоби

13420

Директор Департаменту інфраструктури та туризму Полтавської облдержадміністрації Сергій Марчишинець повідомив, що через збитковість тарифів та підвищенні вартості пального перевізники, які працюють на приміських маршрутах, почали покидати ринок та різати транспортні засоби, що працюють на дизельному пальному.

Про це він розповів під час апаратної наради.

Зокрема, він зауважив, що закладений у травні 2014 року тариф – 0,35 грн за км для перевізників є збитковим. Звернення від них про це та прохання підвищити тариф до департаменту находили ще в грудні.

За словами Сергія Марчишинця, чимало перевізників працює саме на дизельному пальному, ціна на яке останнім часом підскочила до 27 грн за літр.

“Перевізники почали покидати ринок перевезень і різати свої транспортні засоби, які працюють на дизпаливі. За їхніми підрахунками, собівартість тарифу має становити від 0,8 грн до 1,2 грн. Ми ж виходимо на 0,42 – 0,45 грн”, – сказав директор Департаменту інфраструктури та туризму.

Він також додав, що наразі розглядається можливість переведення руху громадського транспорту по окремих маршрутах у експрес-режим. Це, у першу чергу, стосується тих напрямків, де незначний пасажиропотік.

Коментарі