•  

Перша ліга: «Полтава» та «Гірник-Спорт» поборються за домашні перемоги – відеотрансляції

110
Перша ліга: «Полтава» та «Гірник-Спорт» поборються за домашні перемоги – відеотрансляції

Дві команди з Полтавщини сьогодні вступають у боротьбу за чергові три очки в чемпіонаті. Ситуації в «турнірці» різні, але важливість 3 залікових балів – однакова.

«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – «Арсенал-Київ»

17:00. м Горішні Плавні. Спорткомплекс «Юність»

Арбітр: Максим Козиряцький (Запоріжжя)

Дискваліфіковані: немає-немає

«Гірник-Спорт» все ще не вигравав удома – це найголовніша інтрига протистояння, чи зможе команда Сергія Пучкова обірвати програшну серію й узяти перші «домашні» очки.

«Арсенал», у свою чергу, лідирує, однак має дуже невелику перевагу над групою переслідувачів. Київська команда потребує винятково перемоги, щоб спокійніше почуватися на чолі пелотону.

Варто відзначити, що «каноніри» – останні, хто все ще не програвав у новому сезоні. Після виснажливого матчу з «Рухом» в минулому турі вони поклали у скарбничку одне очко, у той час, як «Гірник-Спорт» виграв у Одесі в «Жемчужини».

ФК Полтава - Нафтовик-Укрнафта (Охтирка)

18:00. м Полтава. Стадіон «Локомотив»

Арбітр: Володимир Новохатний (Київ)

Дискваліфіковані: немає-немає

Матч географічних сусідів та давніх знайомих по не лише офіційних, а й товариських матчах. Традиційно ФК «Полтава» та «Нафтовик-Укрнафта» перетинаються ще й на Кубку Пожечевського.

Проте нині їм не до спогадів – ФК «Полтава» намагається повернути лідерство, охтирська команда – відштовхнутися від середняків. Що підкреслює важливість протистояння – обидві команди виграли в минулому турі. Підопічні Безсмертного здолали «Черкаський Дніпро» (3:2 на його полі), Книша – «Волинь» (1:0 вдома).

У разі перемоги та невдачі «Арсенала» в Полтавській області (грає в Горішніх Плавнях) ФК «Полтава» може очолити таблицю. Однак що про це думає охтирський «Нафтовик», якому теж хочеться піднятися вгору? Матч обіцяє бути напруженим та особливо важким.

Віктор Карпенко

Коментарі