•  

Перший офіційний чемпіонат України з велотріалу дебютує на Полтавщині

330
Перший офіційний чемпіонат України з велотріалу дебютує на Полтавщині

Президент федерації велосипедного спорту України Борис Вікторович Іванов затвердив дату і місце проведення першого в історії вітчизняноговелотріалу*офіційного чемпіонату України.

Згідно Положення про чемпіонат України з велосипедного спорту – маутентбайк, змагання відбудуться вже першого листопада поточного року у м.Хорол, що на Полтавщині. Дійсно знакову подію в житті національного велоспорту приїдуть відзначити представники з усієї України, в тому числі й жителі неспокійних нині територій.

Додаткова інформації за запитом.

Довідка:

Розкладзмагань:
1 листопада 2014 рік:
10:00 -11:00- реєстрація учасників;
11:00-11:10- урочисте відкриття;
11:10-11:30- розминказареєстрованихучасників на спеціальній території (Warmupzone);
11:30 -17:00- змагання у категоріяхЮніори,таЕліта(за звання Чемпіона України 2014);
17:30- нагородження переможців.

*Велотріал - велосипедний вид тріального спорту, що полягає в подоланні перешкод на велосипеді. Перешкоди можуть бути самими різними, природними або штучними: парапети, камені, колоди, дошки і т. д. Головною метою є подолання серії перешкод, не спираючись ногами, руками і іншими частинами тіла.

Велосипедний тріал зародився в кінці 70-х - початку 80-х років в Іспанії. На сьогоднішній день велотріал - досить відомий вид екстремального спорту. Проводяться великі світові змагання. Зараз основні центри тріалу - Франція, Іспанія, Англія, Бельгія, Швейцарія, Німеччина і деякі інші країни Європи.

Контактна інформація: (050) 592-31-56 - голова комісії з велотріалу (головний організатор Чемпіонату України 2014 року)Олександр МиколайовичКрат.

Коментарі