•  

Перший робочий день хабарниці Хмарської в Полтавській Держекоінспекції

4730
Перший робочий день хабарниці Хмарської в Полтавській Держекоінспекції

У Держекоінспекції Полтавської області відбулися кадрові зміни. Юлію Хмарську назначили на посаду начальника відділа екологічного та радіологічного контролю на митній території.

За попередньою інформацією призначення здійснено для подальшого просування Хмарської на посаду в.о. начальника Держекоінспекції в Полтавській області.

У перший робочий день Юлії Хмарської на посаді полтавські активісти завітали в Держекоінспекцію Полтавської області, щоби поспілкуватися з чиновницею. Громаду цікавило, чому посадовицю, спійману на великому хабарі, перевели з Одеси саме до Полтави? Як Хмарській вдалося уникнути кримінальної відповідальності?

Довідка: Юлія Хмарська – колишня в.о. начальника Держекоінспекції в Одеській області. Була затримана на хабарі в розмірі 15 тис. грн. Під час обшуку правоохоронцями, у чиновниці знайшли ще 40 тис. дол. Тоді Хмарську відпустили зусиллями одеських законників під залог у розмірі 365 тис. грн.

Цікаво, що власне дохід Хмарської менш ніж скромний – менше 40 тис. грн за 2014 рік. Із них – 10% суми – аліменти на дитину. Та бідність не порок, якщо ти в системі Онищенка. На свої 40 тис. грн чиновниця змогла собі придбати Hondalegend 2008 року за якісь112 тис. грн. Навіть не в кредит! Це при тому, що ринкова вартість автівки на той час становила 430 тис. грн.

БІЛЬШЕ: Керівниця екоінспекції Одеської області на скромну зарплату купила іномарку

Нагадаємо, «Останній Бастіон» уже радив Андрію Заїці, голові Держекоінспекції України, полтавських кандидатів на посаду начальника відділу екологічної безпеки Держекоінспекції Полтавської області замість Юлії Хмарської.

ДЕТАЛЬНІШЕ: Екологічні схеми Онищенка «Кадирова»

Зазначимо, з метою не допустити розкрадання державних коштів та налагодження шахрайських схем у структурі Держекоінспекції на Полтавщині ставленицею Заїки-Шевченка-Онищенка та з огляду на корупційне минуле посадовиці, «Останній Бастіон» висвітлюватиме діяьність Хмарської на обійманій посаді.

Незабаром ми відвідаємо Держекоінспекцію та поцікавимося в Юлії Хмарської про перші дні на посаді та її оцінку фінансової привабливості регіону. Також запитаємо, чи не пропонували посадовиці хабара на новому місці роботи.

Слідкуте за новинами на сайті. 

Коментарі