•  

Першого заступника Голови Полтавської РДА Олександра Іваніну звинувачують у корупції

5390
Першого заступника Голови Полтавської РДА Олександра Іваніну звинувачують у корупції

Під час сесії Обласної ради один із громадських активістів Станіслав Цись висунув обвинувачення в корупції першому заступнику Голови Полтавської РДА Олександру Іваніні.

Представник громадської ради при Полтавській ОДА розповів, що активістами було здійснено антикорупційне розслідування стосовно діяльності Олесандра Іваніни протягом 2011-2014 років і виявлено ознаки застосування ним корупційних схем, нецільового використання бюджетних коштів та шахрайських дій на загальну суму 469 тисяч 700 гривень.

За словами Цися, розслідування тривало більше 6 місяців і виявило, що протягом 2011-2013 років благодійний фонд розвитку громади «Ініціатива», дитячо-юнацька організація «Крок» та Полтавська обласна організація ліги соціальних працівників України виграли конкурсів від відділу сім’ї та молоді Полтавської ОДА на суму 87 тисяч гривень. Як виявилось, керівник відділу Наталія Швиденко одночасно є засновником і членом правління БФ «Ініціатива», а також заступником голови конкурсної комісії. Олександр Іваніна є співзасновником «Ініціативи» і організації «Крок». Останню Іваніна заснував разом зі своєю дружиною. Крім того, Тетяна Іваніна є виконавчим директором організації ліги соціальних працівників України.

Активіст зауважує, що всі ці громадські організації пов’язані між собою. Так «Ініціатива» здобула перемогу в одному з конкурсів, хоча, як такого конкурсу не було. Цись додає, що відсутні будь-які нормативні документи, які підтверджують цільове використання коштів. Витрати на деякі з ініціатив дублюються з року в рік, проте самі заходи не проводяться.

Отримані в ході розслідування матеріали активісти направили до прокуратури. Сам же обвинувачений стверджує, що все це наклеп. І висловився, що таким чином Станіслав Цись здобуває собі якісь політичні дивіденди на майбутнє. І закликав в подальшому не допускати громадських активістів на засідання ОДА, адже звинувачення в корупції ганьбить звання депутата. 

Коментарі