•  

Першовідкривачу української нафти й газу виповнилося 96 років

882
Першовідкривачу української нафти й газу виповнилося 96 років

«Геолог від Бога» сьогодні святкує іменини.

6 вересня виповнилося 96 років геологу-досліднику Валентину Павловичу Каменському. Він – першовідкривач Східного нафтогазовидобувного регіону України, піонер нафтогазової промисловості в УРСР, заслужений геолог, кандидат геолого-мінералогічних наук,автор 10 раціоналізаторських розробок у нафтогазовій галузі. Видав 80 наукових публікацій, технічних звітів та 30 книг про історію, розвиток та сучасний стан нафтогазової індустрії.

За участю Каменського відкрито понад 50 родовищ нафти й газу: Радченківське, Сагайдацьке, Михайлівське, Новогригорівське, Північно-Долинське, Битківське, Клинсько-Сарське, Краснознаменське, Танявське, Пневське, Гвиздецьке та ін. 

Лідер ГС «Останній Бастіон», директор «Полтаванафтогазгеології» Геннадій Сікалов привітав іменника. У якості подарунка «Останній Бастіон» готує перевидання книги про Валентина Каменського на основі його досліджень, біографічних відомостей, спогадів і напрацювань.

Редакція видання вітає Валентина Павловича з Днем народження. Здоров’я Вам і Вашій родині, щастя, добробуту, миру та многая літа.

Інтерв’ю з Валентином Каменським у новому номері газети «Останній Бастіон». 

Коментарі

  • Альбина Кравченко (06 вересня 2016, 18:07)

    Вітаю з днем народження.

  • Антон Ярема (06 вересня 2016, 17:37)

    Солідний вік для поважної людини.