•  

Пісок від «Бастіону» тепер можна знайти у дворах поблизу Фрунзе, Мотелю і у парку ім. Котляревського.

350
Пісок від «Бастіону» тепер можна знайти у дворах поблизу Фрунзе, Мотелю і у парку ім. Котляревського.

     Звітуємось про відвантаження ще однієї вантажівки піску. Цього разу ми охопили не один район міста, як зазвичай, тому нашу помаранчевого монстра можна було побачити і поблизу меморіалу Солдатської Слави і поблизу вулиці Михайла Грушевського. Програма звичайна: дитячі майданчики, пісочниці і парки.  

      Як вам відомо, це вже не перша машина і не перші наші двори. Пройшов вже приблизно місяць з часу, коли ми вперше розпочали розвозити пісок. За цей час в дворах Полтави нічого не змінилось. В чому причини спитаєте ви? Причина лише одна – міська влада цим не займається, напевно, є більш нагальні проблеми. Якими вона теж, до речі, не займається.

     За нашими приблизними розрахунками, що б повністю забезпечити ВСІ, без винятку, дитячі майданчики у нашому місті необхідно десь близько 300 кубометрів піску. Звісно, це величезна цифра – майже півмільйона тон! І не варто забувати, що сам пісок не безкоштовний, а його доставка, частіше за все, ще дорожча, але для міста ці цифри непомітні.

     Наші підрахунки підтвердили і інші міста України:

     Чернігів – необхідно 240м³, для повного забезпечення дитячих майданчиків (без урахування пляжу), Вінниця - 320м³, Херсон - 260м³, Черкаси - 200м³.

     Звісно, це приблизні цифри і варто пам’ятати, що рік від року вони змінюються. Адже, при нормальних обставинах пісок з пісочниці казковим чином не зникає, а лежить ,щонайменше, кілька років.

     Є питання - чому міста, значно бідніші за Полтаву, можуть дозволити виділити з свого бюджету кошти на щорічну закупівлю 100-200 кубометрів піску, для підтримки дитячих майданчиків у належному стані, а Полтава – ні? Чому цього року піском займається лише громадська організація? Лише нам не начхати?

Коментарі