•  

Петренко: В Україні безпрецедентний рівень злочинності в країні

440
Петренко: В Україні безпрецедентний рівень злочинності в країні

На даний момент рівень відчуття незахищеності серед українських громадян є найвищим за всю історію незалежності України.

Про це у своїй колонці написав експерт Міжнародного центру перспективних досліджень Ігор Петренко.

«Вулиці української столиці та інших міст перестали бути безпечними для політиків, бізнесменів, журналістів, простих громадян. Питання безпеки актуалізується не стільки в контексті війни на Донбасі, скільки в збільшенні кількості публічних замовних вбивств, бандитських розборок, терактів, вибухів військових складів у глибокому тилу», – упевнений експерт.

Однією з головних причин такої ситуації є війна на Донбасі, що триває вже не перший рік, але влада не робить нічого для її завершення.

«Влада займає пасивну позицію, що залишає поле для маневрів Російській Федерації. Незважаючи на риторику про «деокупації» ОРДЛО, українська влада не пропонує конкретних механізмів і заходів, які могли б реально вплинути на ситуацію. Питання повернення Криму майже зникло з світового порядку денного. Єдиною темою, яка викликає інтерес світового співтовариства, залишається питання порушення прав і свобод людини і громадянина на півострові», – вважає Петренко.

Коментарі