•  

ПФУ каже що домовився з «Дельта-банком» віддати пенсії першочергово

2200
ПФУ каже що домовився з «Дельта-банком» віддати пенсії першочергово

Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області в межах своєї компетенції вживає заходи, спрямовані на врегулювання ситуації щодо виплати коштів громадянам, які обрали «Дельта-банк» для пенсійного обслуговування, та зіштовхнулися з незручностями через загострення ситуації з його платоспроможністю.

Про це ідеться в заяві прес-служби ПФУ.

Як повідомляв «ОБ», вчора в Полтаві десятки людей вдалися до штурму відділень «Дельта-банку» в місті, намагаючись отримати пенсії, соцвиплати, забрати вклади.

«У ході здійснення перемовин з регіональними представництвами «Дельта-банку» керівництвом Головного управління було досягнуто конструктивних домовленостей, спрямованих перш за все на соціальний захист літніх людей, які стали заручниками складної економічної ситуації в країні» - зазначається в повідомленні ПФУ.

Разом з цим Фонд повідомив, що має повноваження «наприкінці року здійснити ретельний відбір банків на підставі представлених ними пропозицій і можливостей, аби надалі запропонувати доволі обмежений перелік для самостійного вибору відвідувачам пенсійних установ».

Максим Кондратенко

Коментарі