•  

Піар двох неформалів. Заяви Мамая та Капліна задовольнити один одного

3850
Піар двох неформалів. Заяви Мамая та Капліна задовольнити один одного

Ґвалт навколо вчорашньої клоунади, влаштованої нардепом Капліним і депутатом-клоуном Шамотою біля міськради, закінчився, саме час для висновків:

Шкода, що полтавців так легко зомбувати й зробити з них публіку, яка сліпо «хаває» той шлак, яким їх годують місцеві ЗМІ. Уже день розмови в місті та за його межами тільки й про те, як Мамай сказав Капліну: «Отс..шь у меня» та як Шамота ходив у трусах із розірваними брюками.

А що змінилося? Задля чого влаштовувався весь цей цирк? Знизити тарифи, повернути проїзд по 3 грн – отримали? Уже їздимо дешевше? За великим рахунком, головні протестувальники, які провокували Мамая не досягли нічого, окрім піару – адже їхні імена ще кілька днів будуть гуляти по вустах бабць біля під’їзду, тих самих, що в Мамая цукор беруть.

Шкода, що у вигляді проплачених клоунів Капліна, Шамоти та спровокованого Мамая, Україна складає враження про Полтаву як про дурдом. Та хіба не так? Куди в цей момент дивився прокурор і начальник УМВС? Де були Стрелюк і Бех? Та чи не під прикриттям і надійною «кришею» Стрелюка високопосадовці так розхитували порядок у місті, викликаючи по кілька швидких, нарядів міліції та навіть працівників моргу.

Полтава здавна вважається культурною та духовною столицею України, але присутність у владній верхівці відвертих бовдурів дискредитує її імідж. Зараз уся країна спостерігає за клоунадою, яку з легкої руки прокурора й начальника міліції дозволяють собі депутати. Нехай кожен полтавець поставить собі питання, до яких позитивних змін призвели вчорашні сцени, влаштовані біля міськради? Чи стало нам жити краще? То може час міркувати тверезо, а не тупо споживати новини. Можливо, щоб змінити своє життя на краще, треба відмовитися від хліба (цукру) і видовищ?

Коментарі