•  

​Під час Останнього дзвонику безпеку громадян забезпечували близько 800 правоохоронців

390
​Під час Останнього дзвонику безпеку громадян забезпечували близько 800 правоохоронців


Сьогодні в Полтаві та області відбувалося свято Останнього дзвоника для школярів. У 708-ми навчальних закладах Полтавської області приймали близько 250 тисяч гостей.

29 травня у 550 населених пунктах області проходило святкування Останнього дзвоника у школах. 708 навчальних закладів приймали близько 250-ти тисяч учнів, батьків та гостей. Безпеку громадян забезпечували працівники міліції.

За інформацією начальника кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Полтавській області Жанни Ахіджаннян, близько 800 працівників міліції були присутні на урочистостях.

Як повідомив заступник начальника – начальник міліції громадської безпеки Полтавського міського управління міліції Георгій Карпіченко, у Полтаві урочисті заходи проходитимуть в 41-му навчальному закладі. У кожному з них були присутні представники міліції. Порушень громадського порядку станом на 12-ту годину допущено не було.

Правоохоронці продовжують нести службу у місцях масового скупчення громадян та стежити, аби на життя та здоров’я громадян ніхто не посягав.

Коментарі